Učitel specialista metody Spirální stabilizace 5. stupně

Ing. Jana Janíčková
Učitel specialista metody
Spirální stabilizace 5. stupně

S cvičením metody Spirální stabilizace jsem začala v roce 2009 paradoxně jako pacient – a právě pohled z „druhé strany“ mě přesvědčil o její účinnosti. Proto jsem začala navštěvovat kurzy doktora Smíška – autora metody SM systém. Nejprve jsem získala kvalifikaci jako instruktor, později jako terapeut metody a v roce 2022 jsem získala nejvyšší možné vzdělání. Stala jsem se Učitelem a specialistou metody Spirální stabilizace 5. stupně, což mě opravňuje k tomu, abych mohla touto metodu vyučovat na kurzech pro veřejnost a zároveň školit odbornou veřejnost.

Ing. Jana Janíčková - Učitel specialista metody Spirální stabilizace 5. stupně

Certifikát Ing. Jany Janíčkové
o nejvyšší dosažené kvalifikaci
metody Spirální stabilizace

Certifikát spirální stabilizace

Metoda Spirální stabilizace je natolik účinná, že pomáhá i lidem s těžkým postižením pohybového aparátu – například s roztroušenou sklerózou. Proto od roku 2019 spolupracuji s Unií ROSKA, což je organizace, pomáhající nemocným roztroušenou sklerózou a jejich příbuzným. Dělá mi radost, když právě u těchto těžce zkoušených lidí vidím hmatatelné výsledky metody Spirální stabilizace. Pomáhám jim co nejdéle si udržet pohyblivost a tím i šanci na normální život.

Centrum Spirální stabilizace
Družstevní 1, České Budějovice

Centrum Spirální stabilizace se nachází cca 10 minut od vlakového a autobusového nádraží, takže je dobře dostupné. Parkování je možné v těsné blízkosti centra. 100 m od centra je zastávka MHD pro spoje č. 9, 10 a 13. Příjemné prostory centra jsou vybaveny klimatizací. Cvičíme také mimo prostory Centra, oblíbené jsou například teambuildingy nebo kurzy ve firmách, kterési můžete objednat přímo na míru.

Centrum Spirální stabilizace České Budějovice