Centrum
Spirální stabilizace
České Budějovice

Učitel specialista metody Spirální stabilizace 5. stupně

Ing. Jana Janíčková
Učitel specialista metody
Spirální stabilizace 5. stupně

S cvičením metody Spirální stabilizace jsem začala v roce 2009 paradoxně jako pacient – a právě pohled z „druhé strany“ mě přesvědčil o její účinnosti. Proto jsem začala navštěvovat kurzy doktora Smíška – autora metody SM systém. Nejprve jsem získala kvalifikaci jako instruktor, později jako terapeut metody a v roce 2022 jsem získala nejvyšší možné vzdělání. Stala jsem se Učitelem a specialistou metody Spirální stabilizace 5. stupně, což mě opravňuje k tomu, abych mohla touto metodu vyučovat na kurzech pro veřejnost a zároveň školit odbornou veřejnost.

Jana

Certifikát Ing. Jany Janíčkové
o nejvyšší dosažené kvalifikaci
metody Spirální stabilizace

Certifikát spirální stabilizace

Metoda Spirální stabilizace je natolik účinná, že pomáhá i lidem s těžkým postižením pohybového aparátu – například s roztroušenou sklerózou. Proto od roku 2019 spolupracuji s Unií ROSKA, což je organizace, pomáhající nemocným roztroušenou sklerózou a jejich příbuzným. Dělá mi radost, když právě u těchto těžce zkoušených lidí vidím hmatatelné výsledky metody Spirální stabilizace. Pomáhám jim co nejdéle si udržet pohyblivost a tím i šanci na normální život.

Centrum Spirální stabilizace
Družstevní 1, České Budějovice

Centrum Spirální stabilizace se nachází cca 10 minut od vlakového a autobusového nádraží, takže je dobře dostupné. Parkování je možné v těsné blízkosti centra. 100 m od centra je zastávka MHD pro spoje č. 9, 10 a 13. Příjemné prostory centra jsou vybaveny klimatizací. Cvičíme také mimo prostory Centra, oblíbené jsou například teambuildingy nebo kurzy ve firmách, kterési můžete objednat přímo na míru.

Centrum Spirální stabilizace České Budějovice

Akceptujeme následující benefitní poukázky

cafeterie Benefity

poukázky Fokus Pass, Dárkový pass, Flexi Pass Card a Multipass Card

Program Aktivní senior 60+

Termíny:

6.9.2023 – 4.10.2023 (vždy ve středu v 10 hod)

Cena 1 500 Kč / kurz (5 lekcí). Délka 1 lekce je 50 min.

S sebou pohodlné oblečení, ponožky, pití. Cvičíme bez bot. 

Centrum 
Spirální stabilizace
Družstevní 1
České Budějovice

 

Telefon: +420 703 374 692
E-mail: info@prozada.cz